Rita Ora mesa duket po cazhdon turneun e e saj artistik . Rita Ora aktualisht  ndodhet në Nice të Francën atje edhe ku ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar. Foto e rradhës e Ritës shfaqet tepër ndryshe. Ajo është pozicionuar në “Tree position” që është një nga pozicionet e Yogës shkruan mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...

E zhveshur me bikini dhe e pozicionuar në pozicionin e pemës Rita Ora duket si  në botën e përrallave …, e pse mos të duket në fakt si në botën e përrallave kur asgjë nuk i mungon … E bukur, e realizuar artistikisht ,Rita Ora gjithmonë arrin të na befasojë me praninë e saj!

- SPONSOR -