Rita Ora u bë pjesë e “The Voice of Germany” duke kënduar këngën e saj ‘’Your Song’’ Ajo del dhe shfaqet në skenë dhe askush nga juria nuk dinte asgjë. Kur fillon të këndojë , juria çmendet dhe menjëherë në të njejtën kohë kthehen të gjithë bashkë për të zbuluar zërin e këngëtares që ngjante me Rita Orën , por aty mbaron surpriza , zëri magjik ishte vet Rita Ora dhe jo një konkurente e radhës. Zëri i saj ka mahnitur jurinë e spektaklit pasi ata nuk ia kishin idenë se kush do të ishte konkurentja  vijuese .Shikoni videon më poshtë për ti jetuar gjallë këto momente gjigande.

- SPONSOR -Smiley face