Lewis Hamilton dhe Conor Mcgregor , dy nga sportistët më të mirë në botë ishin pjesëmarrës në ceremoninë e shpërndarjes së çmimeve në “The fashion”, dhe fare pranë tyre ishin dy femra po aq të famshme, si është këngëtarja Rita Ora dhe modelja Irina Shayak. Vetëm disa kohë më parë këngëtarja kosovare, Rita Ora kishte patur një lidhje me yllin e “Formula 1”, Hamilton. Nuk dihet nëse pjesëmarrja e dy ish partnerëve të shoqëruar nga miqtë e tyre në të njëjtin eveniment është një rastësi, por siç duket, ata kanë kaluar shumë mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face