Rita Ora është pjesë edhe e një filmi tjetër. Rita Ora krahas angazhimeve të shumta në muzikë, ajo është aktive edhe në fushën e aktrimit. Së fundmi, këngëtarja është e angazhuar në një projekt filmik, ku do të aktrojë krah artistëve të njohur. Bëhet fjalë për ripërpunimin e “Oliver Twist”, për të cilin rol ajo shprehet e lumtur, teksa pozoi me aktorët e tjerë. “Jam shumë e nderuar që jam pjesë e #Twist dhe e këtij kasti të mrekullueshëm. Është e pabesueshme të punosh me këta njerëz dhe gjithë ekipin çdo ditë, mezi pres të ju shoh më 2020!!”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

‘On set dodgin’ 🖤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

- SPONSOR -Smiley face