Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka filluar turin e saj të koncerteve dhe prej muajsh është duke udhëtuar nga një shtet në tjetrin. Ajo ndodhet në Australi për koncertin e saj të rradhës dhe duke gjetur pak kohë të lirë ajo ka hyrë live në Instagram për të përshëndetur fansat e saj. Teksa Rita hyri live filloi të pinte shumë ilaçe të ndryshme dhe fansat u frikësuan duke i thënë që mos pinte kaq shumë dhe filluan të dyshonin për gjendjen e saj shëndetësore. Por Rita i qetësoi menjëherë ata duke ju thënë se janë shumica vitamina. “Unë udhëtoj kaq shumë, kështu që më duhet të pi gjithë këto ilace për të marr energji, shumica janë vitamina dhe janë një grusht të tilla. Duhet të marr gjithë vitaminat për të qënë e shëndetshme, edhe pse s’kanë shije të mirë.”

Epo tani jemi të qetë pasi kur e pamë Ritën teksa pinte një grusht me ilaçe u friksuam !

- SPONSOR -Smiley face

View this post on Instagram

OWY 01.03.19

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

 

- SPONSOR -Smiley face