Revista “LOVE” ka patur si protagoniste në videot e saj këngëtaren Rita Ora. Ajo shfaqet e zhveshur duke kërcyer me ritmin e këngës së saj “Anywhere” në mënyrë provokuese. Kjo nuk është hera e parë që Rita bëhet pjesë e kësaj reviste. Ajo ka qenë protagoniste edhe në dy vitet e kaluara. Lidhur me videon e fundit ajo është shprehur se argëtohet shumë kur xhiron dhe se kjo gjë i kujton periudhën festive.

- SPONSOR -Smiley face