Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është duke zhvilluar turin e saj në botë duke shkuar sa në një kontinent në tjetrin. Teksa ishte duke zhvilluar koncertin e saj në Sidnej të Australisë Rita ka ndërprerë koncertin e saj në mes.

Arsyeja që ajo ndërpreu koncertin ishte sepse një fans i quajtur Adam i kërkoi që ti thoshtë diçka. “Mund ta ndalojmë shfaqjen. Të gjithë ndaloni. Adam ka një pyetje”- tha Rita teksa muzika ndalon.  Pasi fansi i afrohet Ritës dhe e komplimenton atë.

- SPONSOR -Smiley face

“Adam sapo pranoi që erdhi në shfaqje duke mos e ditur se çfarë e priste dhe unë tani fitova një fans”, tha këngëtarja 28 vjearja që i kërkoi ndjesë publikut që ndërpreu koncertin dhe vazhdoi ti vinte flakën skenës.

 

- SPONSOR -Smiley face