Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora po arrin suksese të pandalshme dita ditës. Kohët e fundit ajo ka publikuar këngën më të fundit ‘Anywhere’ si dhe po mban koncerte në Mbretërinë e Bashkuar.

Natën e mbrëmshme ajo ka postuar video në profilin e saj në Instagram, ku duket e lumtur nën muzikën e Drake. Çpo ndodh me bukuroshen Rita?!

- SPONSOR -Smiley face

Ajo provokon vazhdimisht Rihannan,si me video ashtu edhe me veshjet e saj të ndryshme. Eh moj Rita, Rihanna-n gjete të kopjoje?!

- SPONSOR -Smiley face