Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora së fundmi përmes postimit të saj në Instagram ka bërë të ditur realizimin e ëndrrës së saj. Përveç muzikës, tani Rita ka hedhur në treg sipërmarrjen më të re, “Rita Ora Home”. Bëhet fjalë një biznes që i dedikohet produkteve të shtëpisë.

Fillimisht, ajo ka njoftuar për koleksionin “Serenity’, dhe shprehet shumë e lumtur sepse interiori është pasioni i saj. Koleksioni ka dalë zyrtarisht në shitje, në 10 Shkurt dhe mund të porositet online në Mbretërinë e Bashkuar në website-n e saj zyrtar.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face