Vetëm pak ditë më parë publikoi versionin audio, dhe sot Rita Ora  ka publikuar më në fund edhe klipin shoqërues së këngës “Anywhere”. Kënga është një baladë pop, e cila e sjell këngëtaren në formën e saj më të mirë, moderne dhe plot stil. Klipi i titulluar “Anywhere” sjell momente nga Nju Jorku. Këtë klip ajo e ka realizuar mes fansave. Kënga është pritur mirë dhe ka filluar të mbledhë shumë klikime në kanalin YouTube.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face