Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka nxjerr në treg këngën e saj më të fundit. ‘Anywhere’ është kënga e Ritës ku ka marrë mjaft pëlqime ka publiku dhe fansat e saj. Kënga mbush sot një javë që ka dalë dhe në një kohë kaq të shkurtër ka marrë plot 3 milionë klikime. Bravo Rita!

- SPONSOR -Smiley face