Çifti Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë mjaft të dashur për publikun. Daljet e tyre publike dhe informacionet për jetën e tyre përbëjnë gjithmonë lajm dhe kuriozitet.

Së fundmi Roberti ka postuar një foto me Norën ku duken mjaft simpatik përkrah njëri tjetrit në një darkë familjare. Nora ndriçon, ndërkohë vajza e tyre Rene nuk është pjesë e fotos.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face