Ronela Hajati ironizon Encën keq fare!

0 views

Këngëtarja Ronela Hajati ka postuar një video në instagram ku këndon këngën e Encës,”Ciao”. Ronela këndon duke u tallur me tekstin dhe qesh teksa këndon.

- SPONSOR -Smiley face

Këngëtarja këndon në makinën e saj ku është e shoqëruar nga balerini Jurgen Bala. Ronela ja bën tag Encës postimin e saj dhe shkruan: “Enca ka problem që jemi një orë përpara?” Nuk e dijmë ende nëse kjo video e Ronelës është shaka miqësore apo ironi e fortë artistike ndaj Encës!!

- SPONSOR -Smiley face