Rovena Dilo , këngëtarja e njohur e publikut shqiptarë, shquhet për vokalin e saj tepër potent. Sot Rovena ka zgjedhur të ketë një ditë relaksi pranë një qëndre estetike në Tiranë ,ku ndërkohë shihet se ndodhet në shoqërinë e Eneida Tarifës. Rovena i adhuron momentet e relaksit pranë koleges së saj dhe njëkohësisht ka preferuar në këtë ditë relaksi të zbuloi diçka për projektet që e presin…Mesa duket kemi shumë punë për të parë në vijim, kaq zbuloi Rovena për momentin.

- SPONSOR -Smiley face