Këngëtarja e njohur Rovena Stefa e ka zhvilluar karrierën e saj muzikore, më shumë jashtë Shqipërisë. Ajo performon më shpesh në shtete si Kosova , Zvicra, Greqi e Maqedoni etj.

Këngëtarja ka ndarë me miqtë e saj emocionet e një dite të vacantë për familjen e saj. Në një postim në faqen zyrtare instagram, ka uruar motrën me fjalë shpirti “Gezuar ditelindjen o shpirti im Elisa Stefa T’u plotesofshin te gjitha deshirat e zemres Lumturi dhe dashurine e gjithesise te uroj. Te dua shume shume shume”

- SPONSOR -Smiley face

Motra sic të gjithë e dijmë është edhe menazherja e këngëtares, por dicka qe vihet re në këtë foto është ngjashmëria ndermjet tyre. Ato janë si dy pika uji që as fansat nuk mund ti dallojnë.

Së fundmi Rovena Stefa i është rikthyer konkurrimit   në ‘Kënga Magjike’, me këngën “Veç një jetë”.

 

- SPONSOR -Smiley face