Prezantuesja simpatike Roza Lati dhe nëna e saj aktorja Rita Lati, janë dy personazhe shumë të dashur për publikun shqiptar, jo vetëm për njohjen me ekranin, por edhe për  mardhënien e jashtëzakonshme që kanë ndërmjet tyre.

Shpesh here janë aktive në rrjetet sociale duke postuar momente nga jeta private, si foto, video etj.

- SPONSOR -Smiley face

Në cdo moment i shohim bashkë , një mardhenie jo si fëmij- prind, por shpesh herë duken si mikesha që sfidojnë njëra- tjetrën me karakterin e tyre të vecantë.

Edhe sot Roza  Lati ka publikuar në llogarinë e saj Instagram mes të qëshurash disa batuta ku mes të tjerash citon për sfiden e rradhës:  Sot jam e ftuar te tek një emission televiziv. Me ndiq mua me mamin sepse jemi ne sfidë me njera tjetren kush gatuan me mire”

 

 

- SPONSOR -Smiley face