Roza Lati ka vetëm një dashuri në jetë dhe ajo është nëna e saj aktorja e mirënjohur e humorit Rita Lati. Roza ka konfirmuar disa herë që është single dhe njihet për marrëdhënien e saj të ngushtë me nënën e saj Rita Lati.

Rozën do ta shohim shumë shpejt në ekranin e televizionit Ora News në një emision që drejtohet nga vetë ajo.
Urime Roza!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face