Moderatorja Roza Lati ka mbrojtur përherë të drejtat e kafshëve e postimet e saj në profilin e Instagram tregojnë më tepër.

Këtë herë ajo ka qenë për vizitë në Vet Hospital,përkrah doktorit turk Emre,i cili është veteran.

- SPONSOR -Smiley face

Roza ka postuar foto ku duket e lumtur e rrethuar nga kafshët dhe duke qetsuar’bishën’ siç e quan ajo. Bisha është qeni më serioz i spitalit dhe me karakter të fortë, por Roza di mirë si ti qetësojë ‘bishat’. Ju si mendoni?

- SPONSOR -Smiley face