Gashi ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba! Reperi shqiptar ka publikuar sot një foto ku shfaqet në momente të këndshme me nipin e tij të vogël. Pas këtyre momenteve ai shprehet se dëshira e tij për të pasur një fëmijë është rritur tashmë.

Dhe po ashtu ai ka një thirrje për vajzat single që duan të bëhen nëna, shkoni tek GASHI. “E dua nipin tim aq shumë saqë mendoj se është koha të bëhem me një djalë. Të gjitha vajzat single që duan fëmijë me mua….”, shkruan reperi.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face