Aktorja e njohur si edhe moderatorja e emisionit të saj “Mos i fol Shoferit”, Rudina Dembacaj, sot na ka falur shumë dashuri përmes një postimi ku shfaqet tepër e dashuruar me partnerin e saj.

- SPONSOR -Smiley face

Ajo në status është shprehur se ja kishte falur zemrën jetës së saj dhe ndërkohë e përkëdhel me fjalë shpirtërore ku duket tepër e dashuruar  dhe origjnale. Mund të themi se Rudina nëpërmjet këtij postimi na e ka ndryshuar ditën e dielë, duke na dhuruar mesazhe tepër pozitive dashamirëse.

- SPONSOR -Smiley face