Rudina Dembacaj aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare sot ka qënë e ftuar tek “Rudina” , ku ndërkohë tregoi përreth jetës saj private dhe angazhimeve të saj përreth teatrit tashmë si aktore. Në jetën private ajo tregoi diçka tepër interesante. Kur sapo ishte lidhur me bashkshortin e saj ajo shpejgoi se ditë me rradhë çohej nga gjumi dhe vetëm e shihte dhe nuk arrinte të besonte ndonjëherë që ishte me të, ndërkohë bashkshorti i saj i thotë atë shprehjen…, “ Ça ke që më sheh si buf”. Që atëhere bufi mbeti një nga shenjat më domethënëse për Rudinën.

- SPONSOR -Smiley face

Piktuarat aksesorët e shumë detaje të tjera në shtëpinë e Rudinës janë rrethuar nga bufë. Edhe bashkshorti i saj mban në kyçin e dorës një tatu që është një kokë bufi ku tregon që Rudinën e ka pikturuar nën lëkurë. Përveç jetës së lumtur private Rudi ka marrë kohët e fundit edhe një ofertë tepër të bukur që i përket një  roli të rëndësishëm si aktore në një film që do të zhvillohet së shpejti…

- SPONSOR -Smiley face