Moderatorja Rudina Magjistari në fund të programit të saj shfaqet me një aksesorë tepër interesant në flokët e saj. Halloween është kthyer traditë edhe në Shqipëri tashmë dhe Rudina vendosi të bëj një foto për ta ndarë me fansat në profilin e saj të instagramit. Në fakt është kaq e ëmbël dhe  e bukur ,sa që këto lloj aksesorësh duken sikur kanë lindur vetëm për të.

- SPONSOR -Smiley face

Rudina Magjistari me bukurinë e saj magjepse zbut emocionalisht edhe festën Halloween. Na le me gojë hapur me këtë fotografi Rudina Magjistari!

 

 

- SPONSOR -Smiley face