Modelja ruse, Anastasia Kvitko krahasohet nga të gjithë me seks simbolin Kim Kardashian, për format e saj fizike. Gjithsesi, duket se 22-vjeçarja e ka ‘ngritur stekën’ dhe ka sfiduar amerikanen, teksa është shprehur se nuk ka shumë vend për krahasim mes tyre. “Kim Kardashian është shumë mbrapa meje, sa i përket bukurisë. I vetmi aspekt ku ngjasojmë, janë format trupore”, ka deklaruar Anastasia, shkruan tch. Aktualisht, Kim Kardashian ndiqet nga më tepër se 100 milionë njerëz në Instagram, kundrejt 7 milionëve të ruses, por Anastasia ka në favor moshën e saj, sepse është rreth 15 vite më e re.

- SPONSOR -Smiley face