Në rast se ju ka shkuar në mendje idea të merrni një palë çorape për Krishtlindje, lejoheni Rihannën t’ju prezantoj një palë Gucci që nuk do kishit menduar asnjëherë që mund t’ju duheshin.

- SPONSOR -Smiley face

Duke lënë me një anë çorapet tona të mërzitshme, Bad Gal Riri ka shfaqur çorapet e saj me kristale të bardha Gucci, të cilat shiten më një çmim prej 1.340$ në Instagram. Corapet me monogramet e Gucci-t kanë bërë debutimin e tyre të parë gjatë shfaqes Resort 2018 në Milano. Dhe falë superfuqive të pabesueshme të Rihannës, tani edhe më kursimtarët mund të justifikojnë veten dhe të blejnë një palë çorape si këto.

E kam fjalën, i shikoni këto çorape? Ikon!

Për të kompletuar look-un këngëtarja mban veshur një fustan të zi dhe një xhaketë më një mix ngjyrash, të kuqe, të bardhë dhe blu. Rihanna lë çorapet Gucci me kristale të shkëlqejnë duke i kombinuar me një pala taka të bardha.

- SPONSOR -Smiley face