Samsung Galaxy S8 do të sjellë një risi në versionin e ri qe do të lansohet në shkurt të vitit të ardhshëm. Kjo risi do të jetë ngjyra vjollcë në produktet e reja të gjigantit koreanojugor të teknologjisë. Deri tani Samsung përdor në smartfonët e vetë “Galaxy S8” 3 ngjyra, të zezën, të kaltërtën dhe ngjyrën e artë, por shumë shpejtë do të shtohet edhe ngjyra vjollcë. Si fillim telefonat me këtë ngjyrë të vecantë do të prezantohen në Barcelonë në “Mobile World Congress” e më pas do të tregëtohen në gjithë botën.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face