I ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, Bes Kallaku u shpreh se planet për të shkruar një pjesëtar të ri në familje, janë të afërta. Ai tha ndër të tjera se ardhja e një fëmije mezi po pritet dhe në familjen e të e çiftit të njohur kanë nisur përgatitjet.

“Xhensila nuk ka më kënaqësi as për koncerte, as për muzikë. Ajo e ndjen dhe ma ka shprehur se është gati për familje”, u shpreh Besi. “Ne po përgatitemi, po kur ta sjellë Zoti…”, tha ai.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face