Kengetarja Selena Gomez ka folur së fundmi rreth jetës së saj private përballë artistes së ‘makeup-it’, Nikki Tutorials.

- SPONSOR -Smiley face

Selena ka treguar  se periudha në karantinë ka qenë e vështirë dhe se ndjekësit e kanë marrë shumë seriozisht deklaratën se ajo do një të dashur.
“Të gjithë ish-të dashurit e mi mendojnë se unë jam e çmendur, por nuk më intereson.Kam menduar se do të grimohem vetë në dasmën time pastaj kujtohem se kjo nuk do të ndodhë kurrë pasi meshkujt janë një punë e madhe dhe e vështirë” – është shprehur këngëtarja. Selena ka qenë në një lidhje me Justin Bieber, The Weeknd dhe Nick Jonas.
- SPONSOR -Smiley face