Selena Gomez u rikthye pas problemeve të saj me shëndetin, probleme që e larguan për disa kohë nga muzika dhe fansat e saj mezi po prisnin që ajo të kthehej. Dhe sigurisht që direkt pas rehabilitimit Selena u rikthye fuqishëm me këngën e saj më të re ” I can’t get enough”  që është bashkëpunim me Benny blanco, Tainy dhe J Balvin. Por pas videos së publikuar Selena postoi një video në Instagram. Gjithashtu këngëtarja e njohur është shprehur se do nxjerrë edhe albumin ku më tej tha :

“Unë aktualisht jam në studio dhe po shkon shumë mirë. Jam nervoze për këtë, sinqerisht, sepse ndej që zgjedhje e ardhshme që do bëj janë shumë të rëndësishme”.

- SPONSOR -Smiley face

Epo bëhuni gati ! Selena u rikthye !

- SPONSOR -Smiley face