Këngëtarja e njohur Shakira ka nisur një turne botëror dhe fansat mezi po e presin. Ajo po poston foto herë pas here për të mbajtur gjallë detajet për fansat.

Në foton e fundit ajo shfaqe në prova para nisjes, Shakira e veshur thjeshtë dhe si gjithmonë pa tualet.

- SPONSOR -Smiley face

Këngëtarja kohët e fundit është përfolur për ndarjen nga futbollisti Pike, por kanë rezultuar thashetheme.

 

- SPONSOR -Smiley face