Periudha e artë e martesës midis futbollistit Gerard Pique dhe këngëtares Shakira duket se ka përfunduar. Miq të çiftit kanë deklaruar se tashmë marrëdhënia e tyre është në krizë, madje ka filluar edhe një proces divorci, pavarësisht se asnjëri nga të dy nuk e ka pranuar këtë gjë.

- SPONSOR -Smiley face

Por shkak për këtë gjëndje mendohet se është tradhëtia bashkëshortore. Shakira mendohet se e ka tradhëtuar bashkëshortin me Ferran Cardus, pilotin e motorrave, i cili merr pjesë edhe në klipin e këngës më të fundit të këngëtares.

- SPONSOR -Smiley face