Dritan Shakohxha, i ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, është vënë në siklet nga moderatorja e ka pyetur se kë do të zgjidhte mes dy gazetareve seksi me të cilët ka punuar. Gazetari i sportit, ka thënë se nuk do të donte të diferenconte, dhe se kjo pjesë nuk i pëlqen aspak, megjithatë ai ka zgjedhur Ilda Bejlerin përballë Viola Spiros. “Por meqenëse punoj me Ildën, po them Ildën. Por edhe me Violën kam punuar”, tha Shako.

 

- SPONSOR -Smiley face