Çifti perfekt i David  dhe Viktoria Beckham me siguri nuk shkojnë më aq mirë në mardhënien e tyre.Revista gjermane “OK”, shkruan për një zënkë që ka ndodhur mes çiftit, teksa po darkonin në një restorant në Gjermani.

Viktoria njihet si një femër shumë e qetë, dhe e kontrollon veten, por në restorant, gjërat duket se kanë dalë jashtë kontrollit, prej një personi të tretë, këngëtares Meri Karteris, ku Dejvid kishte qenë në koncertin e saj, gjatë verës, dhe ka kaluar kohë me të.

- SPONSOR -Smiley face

Një mik i familjes, gjithashtu ka deklaruar se çifti nuk kalon më shumë kohë bashkë, duke konfirmuar kështu se gjërat janë krisur mes Dejvidit dhe Viktorias. Mesa duket ju fut krimbi edhe këtyre si çift…! Ishalla shpresojmë të mbetet thjesht një zënkë dhe mos të shkoj më tej!

- SPONSOR -Smiley face