Enca ka festuar 22-vjetorin e saj. Si të gjithë të famshmit që festojnë me super organizime dhe shpenzime të tepërta, e tillë ka qenë edhe ditëlindja e këngëtares së ëmbël. Madje, ajo nuk ka harruar as këtë vit ë përshëndesë me të pasmet e saj fansat, traditë kjo e këngëtares, që mesa duket do të përsëritet vit pas viti. Por ajo çfarë Enca nuk ka zbuluar ende në Instagram është surpriza në rrugë që i kanë bërë..

- SPONSOR -Smiley face


“KING ENCA B-DAY” me tullumbace ngjyrë ari shkruhet në hyrje të “Myslym Shyrit”, por njëra prej gërmave (tullumbaceve) është shfryrë, duke ia prishur disi magjinë kësaj surprize…

 

- SPONSOR -Smiley face