Luana Vjollca tashmë do të jetë moderatorja e emisionit më të ri në Top Channel. “Shiko kush luan” quhet emisioni i saj, spotii të cilit është bërë publik ditën e djeshme. Në reklamën e emisionit, shihet moderatori i sportit, Edi Manushi dhe Gent Hazizi, që mesa duket do të jenë partnerët e Luanës. Ose do të jetë njëri prej të dyve. Por mund të ndodhë edhe e kundërta. Është realizuar me dy partner e në fakt mund të jetë Luana e vetme me librat e saj. “Fytyra e Luanës është e dëshiruar në televizion dhe sapo kalojnë orët ajo thith më shumë audiencë”, shkruhet poshtë videos së publikuar në Youtube.

- SPONSOR -Smiley face