Arilena, një nga këngëtaret më me potencë në Shqipëri, shquhet ndërkohë edhe për tipin e saj të veçantë dhe që fal shumë pozitivitet dhe dashuri kudo në shoqërinë e saj. Ajo ka qënë një ndër të ftuarat e dasmën së Labinot Gashit, moderatorit kosovar dhe e ka uruar atë me shumë dashuri duke e quajtur “vëlla”. Urimi i saj në insta storin e saj për Labinotin ishte: “Vëllai im sapo u martua”, duke e shoqëruar me finesë me një puthje Labinotin në faqe, Arilena dukeshe shumë fisnike dhe mike për kokë nëpërmjet këtij xhesti!

- SPONSOR -Smiley face

Ndërkohë Arilena nuk harron të falenderoj dhe të na bëj të ditur se fustani i saj tepër klas dhe seksi është stiluar nga bisha e modës , Rezarta Skifteri! Arilena nëpërmjet postimit të saj në Instagram i dërgon virtualisht një zemër të kuqe Rezarta Skifterit për fustanin që ajo kishte realizuar për të në dasmën e Labinot Gashit!

- SPONSOR -Smiley face