Peshëngritësi i suksesshëm Erkand Qerimaj është bërë baba. Kjo dihet tashmë, por ndoshta jo të gjitë e njihni Dijarin e vogël, me sy të shkruar dhe buzëqeshje të ëmbël. E ëma e tij dhe bashkëshortja e Erkandit, Tedi herë pas here publikon foto të bukuroshit të vogël. Ai po rritet dita-ditës, dhe po bëhet gjithnjë e më shumë simpatik. Në galerinë e fotove, mund të vërtetoni çdo fjalë!

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face