Vajza e aktorit të komedisë, Florian Binaj është rritur shumë. Me flokët bionde dhe me një buzëqeshje të ëmbël, Krena po argëtohet ditën e sotme me një balonë me flamurin shqiptar. Ka qenë vetë aktori i cili ka shpërndarë dy video në Instastory. Krena Binaj mbushi 3 vjeçe më 20 shtator.

- SPONSOR -Smiley face