Bella Hadid shkëlqeu edhe këtë herë në pasarelat e sfilatës së të brendshmëbe të Victoria’s Secret, e cila u mbajt në Kinë. Ajo dukej mjaft e sigurtë dhe e guximshme në të njejtën kohë, teksa sfilonte me një fustan që e tregonte mjaft seksi. Ndërsa motra e saj Gigi, i mungoi këtij spektakli të përmasave të mëdha, pasi u ndalua të hynte në Kinë. E megjithatë, Gigi shprehu keqardhjen që nuk ishte bashkë me mikeshat e saj në Shangai.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face