Këngëtarja Lady Gaga ka performuar në mijëra koncerte por me performancen në AMA është cilësuar si mbretëresha e mbrëmjes. Ajo ka kënduar “The Cure” në “American Music Awards” dhe fansat e kabë shijuar interpretimin e saj e janë shprehur se Gaga ka dhënë performancën më të bukur të mbrëmjes në momentin që ka interpretuar baladën e saj. Komentet lidhur me veshjen kanë qenë gjith ashtu të mira.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face