Aktori shqiptar, i cili po korr sukses në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Marko Caka, është pjesë e filmit ‘Shi në muze’ me regji të Woody Allen. Ky projekt filmik pritet të shfaqet në vitin 2018. Kasta e aktorëve në këtë film janë personazhe të njohur si: Selena Gomez, Jude Law, Elle Fanning etj., dhe ndër ta është edhe aktori Marko Caka.

- SPONSOR -Smiley face

“On set with Woody Allen and Selene Gomez..
Një falënderim special për regjisorin e madh Ëoody Allen që më dha mundësine brenda 8 aktorëvë, të jem pjesë e veteëm një skene speciale të Selene Gomez “Shi në muzeum” në projektin e madh të tij filmik e të Amazon Studio për vitin 2018 me një numër yjesh, Jude Law, Elle Fanning…
Megjithëse kemi filluar xhirimet në 3 të mëngjesit, por ia vlen kur shikon gjithnjë buzeqeshjen e Gomez duke na folur të gjithëve duke harruar shiun improvizus që binte.. Nuk thuhet kot se Woody Allen bën vetëm mrekullira në sheshxhirim, që duhet të jesh me fat ta përjetosh nga afër”, shkruan Marko Caka.

 

- SPONSOR -Smiley face