Edhe një tjetër shqiptare është dalluar në botë! Besiana Dili, modelja nga Prishtina është njëra ndër të paktat vajza shqiptare që ka mundur të jetë prezente në evente të rëndësishme jashtë vendit. Përmendim këtu Rita Orën, Dua Lipën, Bebe Rexhën, Era Istrefin dhe kaq.  Modelja nga Prishtina nuk ka arritur pak. Ajo ka mundur të marrë pjesë në filmin “Fast & Furious 7” shikueshmëria e të cilit, theu çdo rekord.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face