Shtëpia e Bardhë është ‘veshur’ me drita të bardha në prag të festave të fundvitit. Siç është traditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me dekorimin e ambienteve të shtëpisë më të rëndësishme në botë, merret zonja e e Parë. Zonja e parë e ShBA-së Melania Trump, ka publikuar një video 1-minutëshe ku shihet atmosfera festive në Shtëpinë e Bardhë. “Fryma e Amerikës” po shkëlqen në @ShtëpinëeBardhë! Jam e lumtur ta ndaj këtë ekspozitë të bukur të patriotizmit për të gjithë, dhe e ngazëllyer që të gjithë të shijojnë bukurinë e sezonit # Krishtlindjeve!”, ka shkruar Melania Trump në përshkrimin e videos së publikuar në Twitter.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face