Dua Lipa dhe Isaac Carew i dhanë fund lidhjes së tyre 18 muaj pasi u rikthyen bashkë. Ata vendosën të ndahen ndërsa arsyeja nuk u bë e ditur nga asnjë prej palëve. Por si po vazhdon jeta e tyre tani? Dua po e shijon në maksimum ndarjen dhe po e shohim nga një party në tjetrën ndërsa është shefi i njohur i kuzhinës që nuk po e përjeton mirë ndarjen me bukuroshen shqiptare. Që ditën e parë ai shkroi në rrjetet sociale se ishte shumë keq nga gjendja shpirtërore. Së fundmi ai ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram ku shfaqet me mjekër dhe kjo nuk është çështje mode pasi kjo është hera e parë që e shohim Isack me mjekër, këtë ndryshim e kanë vënë re dhe fansat që i shkruajnë “sa shpejt të rritet mjekra kur ndahesh nga e dashura”.

View this post on Instagram

Stuck in traffic wbu?

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on

- SPONSOR -Smiley face