Si keni larë ende flokët tuaj me Coca Cola? Provojeni tani dhe shikoni rezultatin bombë

0 views

Për të gjithë ato që ende nuk e kanë provuar  të lajnë flokët me Coca Cola duhet të bëhen gati ta provojnë tani këtë trajtim super magjik. Pasi të lani flokët tuaj me dy shishe Coca Cola do të shikoni flokët tuaj më të butë dhe më me tepër shkëlqim.

Përdorni Coca Cola në vend të shampos tuaj dhe pa pasur nevojë ta shplani kokën fare ,ju mund të gëzoni flokë të adhurueshëm!

- SPONSOR -Smiley face

Ndiqni videon që mulliri.al ka shkëputur për Ju nga kanali you tube.

- SPONSOR -Smiley face