U akuzua nga fansat se performance e saj ishte më e keqja që kanë dëgjuar ndonjëherë, por Sia përmes një postimi në Twiteer ka shpjeguar arset e saj. Ajo tha mbërriti me vonesë në koncertin e saj në “Allianz Stadium”, në Sydney.

- SPONSOR -Smiley face

“Mund të kem qënë 5 minuta me vonesë. Ne nuk arritëm të merrnin avionin për shkak të kohës së keqe, kështu që kemi udhëtuar me makinë për 13 orë dhe na është dashur të frynim një gomë, e cila më ka shkaktuar diarre. 4 minuta për të dalë në skenë. E veshur dhe gati për të performuar. Më mbështesni. Ju kërkoj shumë ndjesë”, tha këngëtarja 41-vjeçare.

 

- SPONSOR -Smiley face