Bebe Rexha sapo ka publikuar këngën e saj më të re ‘ Meant to be’ në të cilën mesazhi është mjaft i qartë,nëse e duam diçka shumë duhet të mos dorëzohemi, ajo që do të ndodh do të ndodh.

Videoklipi është luajtur në New Mexico, ku këngëtarja është shfaqur mjaft sensuale dhe me stil. Duhet të jetë një hit i vërtet pasi kënga ka pak orë që ka falë dhe është klasifikuar në top 30. Gjithsesi, kjo e ka lodhur paksa dhe ka marr pushim vokal. Bravo Bebe jep gjithmonë maksimumin!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face