Hip hop ylli nga Shqipëria  kthehet fuqishëm me projektin e ri pas një pushimi të shkurtër nga skena. “Gta” titullohet kënga e cila pa dyshim do të na shoqëroi fuqishëm këtë verë!

Kënga është punuar nga Headline Records në muzikë dhe Stresit në tekst.
Videoklipi është punuar nga RedMountains Films dhe Hologram Medias.

- SPONSOR -Smiley face

Reperi nga Shqipëria dhe grupi i tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyer në skenën e hip hopit shqiptar.

“GTA” ka marrë mbi 500 komente në orët e para dhe rreth 100 mijë shikime.

- SPONSOR -Smiley face