Argjentina, këngëtarja me baladat më të bukura, nje artiste shumë e dashur për publikun shqiptar.

Shume aktive në rrjetet sociale duke treguar në cdo postim se sa e apasionuar ështe per tendencat e fundit te modës.

- SPONSOR -Smiley face

Por këtë here Argjentina ka postuar dicka krejt ndryshe. Përmes nje fotografie  ne instagram, le të kuptojmë se behët fjalë për  hapjen e një  studioje  te re muzikore që ndodhet në kryeqytet “Volt Media”.

Ne statusin e saj ajo shprehet shume e gezuar per hapjen e kesaj studioje ku shkruan “Jam shumë e lumtur të ndaj me ju hapjen e studios tonë të re!” Burime thone se bashke me të jane edhe Dukagjin Fetahu dhe producenti Çekiç.

Nuk na nglet gjë tjetër vec se  ti urojmë Argjentinës suksese, dhe sa me shume projekte muzikore artistike profesionale.

- SPONSOR -Smiley face