Demi Rose i është arratisur të ftohtit të Londrës në këtë periudhë dhe është zhvendosur mijëra kilometra më në jug për pushime, foto dhe për të treguar një talent të fshehur. Ajo u shfaq si asnjëherë tjetër më pare, e hipur mbi një kalë, ku zbuloi se nuk bën pjesë tek femrat që guxojnë për foto perfekte. 22-vjeçarja kishte zgjedhur një palë bikini ngjyrë rozë me shenjat e zemrës. Kjo zgjedhje e saj i dha me shume ngjyra setit.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face