Supermodelja e famshme e Victoria’s Secret, bukuroshja Adriana Lima  dhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora janë takuar gjatë një mbrëmje në SHBA, ku edhe kanë shkrepur një fotografi. Modelja nuk ka kursyer fjalët ë  mira  për artistët me të cilët pozoi në krahë me to ishte edhe këngëtari, Ricky Martin.
“I takova këta shpirta të bukur mbrëmë. Unë zakonisht nuk bëj shumë postime, por dua të them se ishte shumë speciale  të takoja këta dy muzikantë të talentuar që unë i adhuroj. Ishte nder i madh që pata mundësinë t’i takoja”, ka shkruar supermodelja në rrjetin social “Instagram”, ka shkruar Lima.

- SPONSOR -Smiley face